Mezřický Jiří (Kolín 1939)
Pět listů z obrázkové knihy, signováno a datováno vpravo dole Jirka A.D. 1968, kombinovaná technika/sololit, 70 x 50 cm, zvlněná podložka, lišta (Šm)
27.05.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Mezřický Jiří (Kolín 1939)
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |